К
КУРСИ З МЕТОДИКИ LEAN

У світі виробництва з часткою цифровізації або віртуальної реальності, що постійно збільшується, природним чином виникає питання, чи актуальні ще принципи бережливого виробництва Lean, впроваджені понад 70 років тому в компанії Toyota. Якщо, з одного боку, враховувати цілі методики — скоротити або усунути нецільове витрачання ресурсів і надавати клієнтам тільки те, що їм потрібно, коли їм потрібно, витрачаючи на це мінімально можливі кошти, і, з іншого боку, — цілі компаній бути більш ефективними і конкурентоспроможними, то методика LEAN, безумовно, є безцінним інструментом, який може успішно застосовуватися для будь-якого типу процесу — і не тільки виробничого.

Обидва наші семінари, що знайомлять із найбільш поширеними інструментами методики Lean Six Sigma — VSM (карта потоків створення цінності), 5S, A3 / PDCA (цикл Демінга), кайдзен, канбан, АТПО (FMEA) — і курси з методики Lean, базового рівня та просунутого рівня, допоможуть вам спростити, прискорити і стандартизувати процеси і домогтися більшого задоволення клієнтів. Ми обіцяємо, що до кінця цього курсу ви навчитеся:

 • виявляти можливості для поліпшення ситуації;
 • описувати процеси за допомогою діаграм процесів;
 • виявляти надмірне витрачання ресурсів, обмеження в процесах і кореневі причини проблем;
 • визначати найкращі рішення і впроваджувати їх у своїй організації;
 • застосовувати принципи бережливого виробництва у повсякденній діяльності
К
КУРСИ З МЕТОДИКИ LEAN SIX SIGMA

«Розуміння мінливості є ключем до успіху в забезпеченні якості та бізнесі».

У. Едвардс Демінг

Сьогодні технологія дозволяє нам оцінювати ефективність і відсоток дефектів процесів у реальному часі. Навіть із вашого мобільного телефону. Маючи, таким чином, чітку картину ситуації під час процесу, ми можемо визначити кореневі причини і впровадити найкращі рішення для максимально швидкого усунення помилок.

Наші курси Жовтого, Зеленого і Чорного поясів за методикою Lean Six Sigma (від базового до просунутого рівня), з можливістю міжнародної сертифікації, допоможуть вам вирішити проблемні питання процесів, пов’язані з дефектами і змінами, а також із задоволеністю клієнтів.

Ми обіцяємо, що до кінця цього курсу ви навчитеся:

 • розуміти важливість удосконалення процесів в організації;
 • використовувати належні інструменти для вирішення проблем/підвищення продуктивності;
 • запускати проекти для поліпшення процесів, використовуючи методики Lean і Six Sigma (цикл Визначення-Вимірювання-Оцінка-Удосконалення-Контроль);
 • застосовувати принципи та інструменти методики Lean Six Sigma для повсякденної діяльності.

Зверніться до нас для отримання персоналізованої пропозиції.

М
МІЖНАРОДНА СЕРТИФІКАЦІЯ ЗА МЕТОДИКОЮ LEAN SIX SIGMA

Ми є партнером IASSC (Міжнародної асоціації сертифікації за методикою Six Sigma) і можемо допомогти вам отримати міжнародний сертифікат Lean Six Sigma для рівня Жовтого, Зеленого і Чорного поясів.

Щоб отримати професійну сертифікацію IASSC у категоріях Жовтого, Зеленого або Чорного поясів від Міжнародної асоціації сертифікації за методикою Six Sigma, вам потрібно скласти сертифікаційні іспити IASSC по Lean Six Sigma (60/100/150 питань із множинними варіантами відповідей і питань із відповідями так/ні) й отримати мінімальний результат 230/300 балів для Жовтого пояса, 385/500 балів для Зеленого пояса і 580/750 балів для Чорного пояса.

Кожні 3 роки необхідно проходити повторну сертифікацію, складаючи іспити.

Більш детальну інформацію про сертифікацію IASSC, а також про плату за екзаменаційний ваучер можна знайти за посиланням: https://www.iassc.org/six-sigma-certification/

А
АНАЛІЗ ДАНИХ / ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТАТИСТИЧНОГО І ГРАФІЧНОГО АНАЛІЗУ MINITAB

Ми не можемо домогтися більшої ефективності процесів або кращої якості продуктів / послуг без ретельного аналізу даних. У межах навчальних курсів і коучингу ми надаємо інформацію про інтелектуальні способи аналізу даних про процеси з використанням ПО Excel або статистичного ПО Minitab, таким чином забезпечуючи ефективність впровадження проектів з оптимізації. Крім того, ми пропонуємо курси з аналізу даних тривалістю 2-3 дні, залежно від потреб клієнта. Ми використовуємо програмне забезпечення Minitab 18, пробну версію якого можна безкоштовно використовувати протягом 30 днів, завантаживши її за посиланням: https://www.minitab.com/en-us/products/minitab/free-trial.

Ми обіцяємо, що до кінця цього курсу ви дізнаєтеся, як:

 • визначати типи даних;
 • використовувати для аналізу даних графічні і статистичні засоби;
 • інтерпретувати результати;
 • оцінювати стабільність, максимальну продуктивність і якість управління.
К
КОУЧИНГ ДЛЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ПОЛІПШЕННЯ

Для багатьох організацій коучингові сесії для проектів із поліпшення стали невід’ємною частиною впровадження методик Lean Six Sigma, кайдзен та інших програм і критично важливим фактором їхнього успіху. Під час коучингових сесій ми підтримуємо навички лідерів проектів щодо вдосконалення, власників Жовтого / Зеленого / Чорного поясів і експертів Lean у практичній реалізації знань, набутих під час навчальних курсів. Коучингові сесії складаються з регулярних зустрічей проектних команд із нашими консультантами, тривалість яких становить приблизно 1-1,5 години на проект, із частотою, яка визначається разом з учасниками (залежно від характеру проекту, знань і навичок учасників, присутності в проектній команді внутрішнього експерта тощо)

Ми обіцяємо, що до кінця цього курсу ви отримаєте такі результати:

 • верифікацію статусу проекту та відповідності його виконання первинному плану;
 • визначення та застосування інструментів, що відповідають конкретній ситуації;
 • глибше розуміння набутих знань;
 • визначення кроків, необхідних на наступних етапах.
L
LEAN SIX SIGMA — ЖОВТИЙ ПОЯС

Опис

Цей курс представляє інструментарій та базові техніки методики Lean Six Sigma для вирішення проблем у процесі (і не тільки) для їх спрощення, прискорення, а також поліпшення якості продуктів і послуг відповідно до вимог клієнтів.

Цільова група

Курс розрахований на людей, які вперше залучаються до діяльності щодо поліпшення процесів із використанням методик Lean і Six Sigma.

Цілі

 • Визначити можливості для поліпшення й описати процес
 • Виявити надмірне витрачання ресурсів, обмеження в процесах і кореневі причини проблем
 • Управляти проектами щодо поліпшення, що використовуються в методиці Lean Six Sigma (DMAIC, Визначення-Вимірювання-Оцінка-Удосконалення-Контроль)
 • Визначати найкращі рішення і впроваджувати їх у своїй організації
 • Застосовувати принципи Lean Six Sigma у повсякденній роботі

Знання, яких необхідно набути попередньо

Середня / вища освіта, англійська мова, робота з ПО MS Office: Excel та PowerPoint — середній рівень

Програма курсу

Під час курсу будуть використовуватися матеріали у форматі презентацій PowerPoint, шаблони реалізації проектів і презентацій, інші допоміжні матеріали, робота з даними, техніки для підтримки інтерактивної взаємодії, зокрема, ділові ігри, вправи, вивчення випадків із реальної практики, індивідуальні та групові вправи.

Тривалість: 3 дні*

* Тривалість курсів може змінюватися залежно від потреб клієнта; до основного курсу може бути додано додаткові модулі, зокрема, «Lean Six Sigma — спеціальні інструменти», «Аналіз даних за допомогою ПО Minitab» або «Управління змінами»

L
LEAN SIX SIGMA — ЗЕЛЕНИЙ ПОЯС

Опис

Курс представляє проміжний рівень філософії Lean Six Sigma, інструменти і техніки вирішення проблем у процесі. Учасники зможуть виявляти можливості для поліпшення і координуватимуть проекти середнього і великого масштабу для цілей поліпшення якості продукту або підтримки якості при зменшенні мінливості і збитків.

Цільова група

Курс призначений для людей, що беруть участь у процесах поліпшення, які повинні будуть координувати проекти із поліпшення.

Цілі

 • Зрозуміти важливість поліпшення процесів у вашій організації
 • Використовувати належні інструменти для вирішення проблем/підвищення продуктивності
 • Дізнатися, як поліпшити ваші процеси за допомогою методик Lean і Six Sigma (5 кроків циклу DMAIC для реалізації ваших проектів)
 • Застосовувати принципи та інструменти методики Lean Six Sigma для повсякденної діяльності

Знання, яких необхідно набути попередньо

Вища освіта, англійська мова, робота з ПО MS Office: Excel та PowerPoint.

Програма курсу

Під час курсу будуть використовуватися матеріали у форматі презентацій PowerPoint, шаблони реалізації проектів і презентацій, інші допоміжні матеріали, робота з даними, техніки для підтримки інтерактивної взаємодії, зокрема, ділові ігри, вправи, вивчення випадків із реальної практики, індивідуальні та групові вправи.

Тривалість: 8 днів

* Тривалість курсів може змінюватися залежно від потреб клієнта; є можливість розділити їх на 2 або 3 сесії; до основного курсу може бути додано додаткові модулі, зокрема, «Lean Six Sigma — спеціальні інструменти», «Аналіз даних за допомогою ПО Minitab» або «Управління змінами».

L
LEAN SIX SIGMA — ЧОРНИЙ ПОЯС (ПРИСКОРЕНИЙ КУРС ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕЛЕНОГО ПОЯСА)

Опис

Курс представляє філософію Lean Six Sigma, інструменти і техніки поліпшення процесів на підвищеному рівні. Учасники зможуть проводити комплексні проекти, аналізувати дані процесів за допомогою статистичних інструментів (таких як програмне забезпечення Minitab), надавати коучинг для власників Жовтого та Зеленого поясів і генерувати значні фінансові вигоди.

Цільова група

Курс призначений для осіб, які раніше брали участь у курсі для отримання Зеленого поясу Lean Six Sigma.

Цілі

 • Визначати можливості для поліпшення і координувати проекти на рівні організації
 • Управляти комплексними проектами із поліпшення, використовуючи методику Lean Six Sigma
 • Визначати найкращі рішення і впроваджувати їх у своїй організації
 • Оцінювати фінансові вигоди від реалізації проекту
 • Застосовувати принципи та інструменти методики Lean Six Sigma для щоденної діяльності

Знання, яких необхідно набути попередньо

Вища освіта, англійська мова, робота з ПО MS Office: Excel і PowerPoint — середній / просунутий рівень

Програма курсу

Під час курсу будуть використовуватися матеріали у форматі презентацій PowerPoint, шаблони реалізації проектів і презентацій, інші допоміжні матеріали, робота з даними, техніки для підтримки інтерактивної взаємодії, зокрема, ділові ігри, вправи, вивчення випадків із реальної практики, індивідуальні та групові вправи.

Тривалість:

12 днів*

* Тривалість курсів може змінюватися залежно від потреб клієнта; є можливість розділити їх на 2 або 3 сесії; до основного курсу може бути додано додаткові модулі, зокрема, «Lean Six Sigma — спеціальні інструменти», «Аналіз даних за допомогою ПО Minitab» або «Управління змінами».

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити найкращий досвід перегляду. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на збереження файлів cookie на вашому комп’ютері. Більше інформації про використання файлів cookie тут.